Kdybyste mě znali dříve, vůbec byste si mě nevšimli.

Viděli byste růstově malého kluka s nejistým a slabým hlasem, kterého ve škole utlačovali. Nevěřil si. Moc nemluvil. Společnost nevyhledával. A úspěch byl pro něj jako nějaká science-fiction. 

Myšlenka, že bych kdy mohl procestovat celý svět, tak zůstávala jen pouhým snem. Možná proto, že jsem nevyrostl v žádné bohaté rodině a neměl ani žádné vzory úspěšných lidí kolem sebe. 

Po dlouhou dobu jsem tak zcela uvěřil tomu, že jiné to už nebude. Pohltil mě tíživý pocit, že nejsem dost dobrý.

O několik let později pozoruji svého mistra bojových sportů, jak udělal něco, co mi vyrazilo dech. Zlomil šíp hrotem o krk! Přešel bosou nohou žhavé uhlíky bez jediného puchýře. Nechápal jsem a zůstal stát v úžasu. Srdce mi buší o sto šest  a já cítím tu nutkavou touhu být jako on. Mít taky tu absolutní jistotu v sobě. Vnitřní sílu, že dokážu všechno!

A právě ten moment zažehl mé nadšení makat na sobě. Běhal jsem po nocích s 15kg závažím podél Labe v Nymburce. Přerážel dřevěné desky rukou. Zadržoval na 5 minut dech. Zoceloval své tělo i svou mysl. Ale... stále jsem tomu nemohl přijít na kloub!

Jaké je jeho tajemství? 

Po několika dalších letech jsem zavítal do USA na vzdělávací transformační trénink, který vedl kouč tehdejšího amerického prezidenta, Tony Robbins. Když šel kolem mě, zadíval se mi do očí a prohlásil svým mohutným hlasem: 
"Jen síla Tvého rozhodnutí může navždy změnit Tvůj život!"

A v tu chvíli mi to došlo... 

Musím od sebe chtít víc. Rozhodnout se stát se tou nejlepší verzí sebe sama. Přestat si stěžovat a svádět vinu na ostatní a všechny kolem. Nikdo jiný za mě mé kliky neudělá.  

Uvědomil si, že skutečná proměna není o tom, co děláme, ale o tom, jak to děláme.
Je to o stavu NAŠÍ MYSLI a VNITŘNÍ SÍLE.


A právě to mi změnilo život. Vybudoval jsem od té doby úspěšnou firmu. Vypěstoval fantastický vztah. Vytvořil populární tréninkové programy pro desítky tisíc lidí.

Dnes vedu druhé, jak změnou svého myšlení a posílení své vnitřní síly dosáhnout v životě čehokoliv, po čem lidé v nitru svého srdce touží. 

Vysněný životní úspěch.
Splněné cíle a ambiciózní sny.
Pocit hrdosti na sebe - jací a kým jsme.

Rád tak pomohu skrze 3denní intenzivní kurz Probuď svou sílu i právě vám, abyste také mohli objevit to kouzlo ÚČINNÉ ZMĚNY, která trvá, a kterou si zamilujete. 

A nemyslete si - tajemství mistrů není v usilovné dřině. Je o drobných nuancích, které nastartují brutální změny, jakmile je u sebe uděláte. Protože moudří už po staletí vědí, že vše kolem nás je jen odrazem nás samotných. Změníte svůj vnitřní svět - změní se i váš vnější svět. Budete prožívat věci jinak. Budou se vám dít jiné věci. Budete ŠŤASTNÍ.

x
>