Gratuluji, můžete oslavovat!

(třeba nějak takhle... :-)

(třeba nějak takhle... :-)

Vaše objednávka na kurz Probuď svou sílu byla úspěšně odeslána. Co se bude dít teď?


Pokud jste ji rovnou i úspěšně uhradili, pak považujte místo za rezervované a držíme Vám ho. Pokud jste zvolili převod a platbu ještě neposlali, udělejte to nyní, protože neuhrazené rezervace do 72h jsou jinak automaticky vystornovány, abychom neblokovali místa dalším zájemcům.

V emailu máte v tuto chvíli zasláno potvrzení, doklad i rekapitulaci údajů účastníka pro kontrolu. 

Zhruba 3 týdny před akcí samotnou obdržíte na zadaný email DETAILNÍ ORGANIZAČNÍ POKYNY, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět - od lokality, harmonogramu, dresscode až po "jak se nejlépe připravit".

Bude to akce, na kterou dlouho nezapomenete. Přeji si, aby to byl ten nejlepší kurz, který jste kdy zažili a tak pro to uděláme s celým týmem Akademie Radka Karbana i týmem koučů maximum. :-)

Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci, kontakt na zákaznickou podporu je [email protected]

Martin Záveský

Call center agent

"Trénink bych doporučil každému, kdo neví, co se svým životem, kam jde a co vlastně od života chce. Také pro ty, co je v životě limituje strach a obavy. Každému, kdo potřebuje nový impuls do života. Radek je krásný člověk, který svým životem ukazuje všem, jak se dá žít nový život, kde je všechno možné."

Iris Budíková

Customer care, certifikovaná

koučka

“Inspirativní, úžasné, naplňující, smysluplné a láskyplné. Uvědomuji si, že můžu cokoliv a je to jen na mě. Je to hlavně o pocitu. Cítit se svěží znamená - mít se rád a opečovávat se, protože jediný člověk se kterým budeš muset žít opravdu celý život jsi TY sám/a.”

Yvona Jankovská

Koučka, NLP a ACCESS BARS

practitioner

“Doporučila bych každému, kdo chce posunout svůj život dál, odstranit strach a nebát se jít do všeho naplno s nadšením a s vášní, žít šťastný a naplněný život.”

>