4denní výzva NEVZDÁVÁM SE!

Přehled:

Video

Video

General

5 Lekcí

0% Nebylo zahájeno

Vítejte ve členské sekci pro V.I.P. 4denní výzvy Nevzdávám se!

Máte od teď plný přístup k video-záznamům celé výzvy, ať se k nim můžete vracet a připomínat si důležité myšlenky a koncepty, které dokáží životy změnit.

Zároveň si můžete u každé lekce stáhnout audio v MP3, chcete-li si to poslechnout na cestách nebo při sportu.

Ať jde život Vašim směrem a každý den je lepší a lepší!

P.S. Jaké by to bylo moci zažít celý 10krokový proces Okamžitých Změn přímo s Radkem? Pocítit transformační práci na vlastní kůži? A odcházet se svým Novým JÁ? Pak máte jedinečnou šanci být ještě na tréninku Probuď svou sílu! který je už koncem dubna 2024 v Praze. Více na https://probudsvousilu.cz/akce/ kde můžete získat zvýhodněnou vstupenku. Doporučujeme.

Course overview post
Přináší Radek Karban
O kurzu 4denní výzva NEVZDÁVÁM SE!

Jste připraveni?

Chcete se začít učit?

Učiníte první klíčový krok k přepsání svého příběhu. Poznejte, jak nastavit pevné základy pro budování nové reality sami sobě, kde jste pravým tvůrcem svého vysněného života. V této lekci postavíme klíčové myšlenky a základy pro uskutečnění změn, které skutečně chcete a potřebujete.

Co způsobuje vznik konfliktů, hádky a emocionální boje? Proč nás druzí častokrát zraňují i když my to myslíme dobře? Jak se dokázat mít plně rád(a)? Identifikujte mezery, které vedou ke štěstí a pohodě.

Naučíte se rozpoznat své VZORCE a překonat skryté vnitřní bariéry, které Vás nevědomky zadržují zpět. Poznáte šikovné psychologické metody jak proměnit sebe-sabotáž v neochvějnou sebe-podporu.

Objevte klíčové strategie, které Vám umožní dosáhnout trvalé změny a žít život plný smyslu a spokojenosti. Zjistíte, jak si vybudovat skálopevný mentální postoj, díky kterému zvládnete překonat i nečekané překážky a zvítězit. Budete schopni pokračovat v cestě své vlastní transformace, pokud se pro ni rozhodnete.

Toto je bonusové vysílání k tématu, které je tak důležité pro život každého z nás - k sebevědomí a cestě jak ho získat.

O vašem lektorovi

Radek Karban

Více jak 10 000+ hodin praxe v koučování jednotlivců a skupin, 200+ uskutečněných víkendových kurzů, seminářů a tréninků v oblasti osobního rozvoje a překonávání vnitřních limitů a bariér. Mezinárodně certifikovaný NLP Trainer, New Code NLP Trainer a Master Coach Trainer transformačního koučování, FIT instruktor F.I.R.E. institutu v USA. Zakladatel a majitel školy transformačního koučování a terapie Coaching University Czech Republic. www.CoachingUniversity.cz

Připraveni začít?

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>