Current Progress
Current Progress
Current Progress
Current Progress

A je to! :-)

Než vám dorazí první tip, pojďme se trochu poznat.

Inspirujte se příběhem

Kdybyste mě znali dříve, vůbec byste si mě nevšimli. Růstově malý kluk s nejistým hlasem, kterého ve škole utlačovali. Nevěřil jsem si. Moc nemluvil. Vnímal úspěch jako science-fiction. Procestovat svět bylo jen snem. Nevyrostl jsem v bohaté rodině a neměl žádné předpoklady proto, abych žil pohádku jak z Hollywoodu.

Od mala mne fascinovaly bojové sporty, kde jednou můj mistr udělal něco, co mi vyrazilo dech. Přešel bosou nohou žhavé uhlíky bez jediného puchýře. Zlomil šíp hrotem o krk! Nechápal jsem a zůstal stát v úžasu. Srdce mi bušilo a já cítil tu nutkavou touhu být jako on.

To zažehlo mé nadšení makat na sobě. Běhal jsem po nocích s 15kg závažím podél Labe v Nymburce. Zoceloval své tělo. Svou mysl. I svou disciplínu. Ale... stále jsem tomu nemohl přijít na kloub! Jaké je jeho tajemství?

O několik let později jsem zavítal do USA na vzdělávací transformační trénink, který vedl kouč tehdejšího amerického prezidenta, Tony Robbins. Když šel kolem mě, zadíval se a mocně prohlásil: "Jen síla Tvého rozhodnutí může navždy změnit Tvůj život!". A v tu chvíli mi to došlo... 

Radek Karban slovy klientů

Jan Čopjak

IT administrátor

“Radek je úžasný v tom, co dělá. Celý trénink byl výborně poskládaný a strašně mě bavil.” 

Petra Slívová

EKOLOGICKÉ SLUŽBY

“Radek je sympatický člověk, který umí velmi dobře svou práci a dokáže motivovat.”

Oli Fridrich

Maskérka a beauty stylistka

“Radek je úžasný člověk a dokáže všechno podat tak aby člověk pochopil na čem má zapracovat.”

Unikátní transformační trénink Probuď svou sílu vede Radek Karban

Radek Karban se věnuje koučinku a transformační psychologii 15 let. Roky strávil učením se v USA a Asii, jen aby se nakonec vrátil do Česka jako absolutní jednička v oboru.

  • Za dobu působnosti získal 22 certifikací z globálních programů.
  • Aby své znalosti sdílel co nejvíce, založil i akreditovanou koučovací univerzitu.
  • Kurz Probuď svou sílu vede již 10. rokem, pomohl 21 500+ klientům. Mnozí z nich v Radkových programech pokračují dodnes, aby mohli i oni pomáhat dalším lidem žít naplňující životy.
  • Svým klientům nabízí maximum znalostí z moderní psychologie, KBT, NLP aj. metod. Techniky se učil přímo od zdroje, nejčastěji u samotných zakladatelů. Patří tak v ČR k nejlepším lídrům v oboru.
>